• ca. 2 kg• (1kg = 14,98€)
• 250 g• (100g = 1,20€)
• 1 kg• (1kg = 3,99€)
• 500 g• (1kg = 15,98€)
• vers. Sorten• 1,5 lt• (1lt = 0,86€)
• 1,5 lt• (1lt = 0,99€)